Hakkımızda

Hakkımızda

Şahin Ahşap Sandık & Palet

Firmamız, ulusal ve uluslararası standartlarda ahşap palet imalatı ve ahşap sandık imalatı yapmaktadır.

Şahin Ahşap Sandık Palet; son teknoloji makinaları, ısıl işlem fırınları, konusunda uzman personeli ve kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı ile ahşap palet, ahşap sandık, katlanır sandık, osb sandık, kafes sandık, tahta sandık, euro palet, cp palet, özel ölçülü palet ve sandık imalatı konularında müşterilerine ürün ve hizmet sunmaktadır.

1500 m2 Kapalı ve açık alanda hizmet veren firmamız ekonomik fiyat, uygun ödeme seçenekleri, kaliteli malzeme kaliteli işçilik ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermektedir.

Neyi paketlemeniz gerekiyorsa ve nereye göndermeniz gerekiyorsa, gereksinimlerinize tam olarak uyacak beklentilerinizi tam karşılayacak şekilde siparişe göre hazırlanmış bir ahşap ambalaj(ahşap palet, ahşap Sandık) çözümleri sunmaktayız. Ürünlerimiz ISPM 15 Sertifikalı (istek üzerine), Sürdürülebilir Ormanlardan Elde Edilen Kereste, hızlı üretim ve teslimat süreci, özel yapım dayanıklı yük ve yol(havayolu, karayolu, denizyolu, trenyolu) ilişkisi göz önüne alınarak hazırlanmaktadır.

KURUMSAL
ahşap palet sandık, şahin ahşap palet sandık, ISPM 15 sertifikası, ISPM palet, ISPM sandık
palet sandık, şahin ahşap sandık palet