Isıl İşlem Fırını

ISPM 15 Sertifikalı İmalat

ISPM Ahşap Ambalaj

Isıl İşlem Fırınımız, ISPM 15 Satandartlarında ahşap palet imalatı ve ahşap sandık imalatı yapmaktadır.

Yüksek kapasiteli, tam otomatik verimli çalışan yeni nesil ısıl işlem fırınımız ile ahşap ambalajlarınız artık dünyanın her yerindedolaşıma girmektedir. ISPM fırınımız TSE belgelidir.

Uluslararası Bitki Sağlığı Önlemleri Standartları (ISPM'ler), uluslararası mal ticareti için düzenlemeler sağlar. Önlemler özellikle küresel biyo-güvenlik üzerinde doğrudan etkisi olabilecek ürünlere odaklanıyor.

ISPM 15, "Bitki Sağlığı Önlemleri için Uluslararası Standartlar Yayını No. 15 (2009): Uluslararası Ticarette Ahşap Ambalaj Malzemesi Yönetmeliği" nin kısaltmasıdır . Yayın , ahşap ürünlerin ve ambalajların uluslararası ticaret yoluyla hareketini düzenleyen standartları ana hatlarıyla belirtmekte ve kereste zararlılarının küresel yayılmasını önlemeyi amaçlamaktadır. Yumuşak ağaçtan veya sert ağaç türlerinden yapılan tüm ahşap ambalajların işlenmesi ihtiyacını karşılar. Bu şekilde onaylamak için özel bir işaret taşıması için işlem görmüş ambalaj gerektirir.

ISPM 15, tüm katı ahşap ambalajların kabuğu soyulmuş ahşaptan yapılmasını gerektirir. Kabuk, çok sayıda karantina endişesi patojeni içerme potansiyeline sahiptir. Aynı zamanda böcek zararlıları için bir sığınak alanı görevi görür ve hem böcek hem de patojen zararlıların tedavi sonrası istilasını teşvik eder. Kabuğun varlığı ayrıca inceleme prosedürlerini de engeller ve metil bromür fümigasyonunun etkinliğini azaltabilir.

palet sandık, şahin ahşap sandık palet, ısıl işlem palet, ispm15 ahşap palet imalatı, ISPM 15 ahşap sandık, ısıl işlem ahşap sandık, ısıl işlem fırını